Dziś jest poniedziałek, 06.07.2020. W dniu dzisiejszym obowiązuje rozkład na dni robocze.
Rozkład jazdy

Aktualności

Objazd na trasach linii 2, 9 i 30 w poniedziałek 29 czerwca

2020-06-29

Zarząd Dróg i Komunikacji w Tarnowie informuje pasażerów linii nr 2, 9 i 30, że w poniedziałek 29 czerwca 2020 roku od godz. 18:30 zostanie zamknięta dla ruchu kołowego ulica Bernardyńska w sąsiedztwie kościoła. W związku z zamknięciem ulicy od godz. 18:30  w poniedziałek ulegną zmianie trasy linii nr 2, 9 i 30.

Autobusy linii nr 2 i 30 będą kursowały trasą objazdu od ulicy Krakowskiej przez ul. Narutowicza, Konarskiego, Mostową i Starodąbrowską i dalej normalną trasą z pominięciem przejazdu ulicami Bema, Bernardyńska i Szeroką. Na trasie przejazdu nieczynne pozostaną przystanki: Bema - Szkoła, Bema - Targowa oraz Lwowska - Szeroka. Na trasie objazdu będą obowiązywać przystanki: Narutowicza - Wodna oraz Gumniska - Sąd.

Autobusy linii nr 9 będą kursowały trasa objazdu od ulicy Krakowskiej przez ul. Narutowicza, Konarskiego, Mostową, Starodąbrowską do ulicy Lwowskiej i dalej normalną trasą z pominięciem przejazdu ulicami Bema, Bernardyńską i Szeroką. Na trasie przejazdu nieczynne pozostaną przystanki: Bema - Szkoła, Bema - Targowa oraz Lwowska - Szeroka. Na trasie objazdu będą obowiązywać przystanki: Narutowicza - Wodna oraz Gumniska - Sąd.

Ulica Bernardyńska pozostanie nieprzejezdna do wtorku 30.06.2020 do godz. 4:30.

 ePuap

© Zarząd Dróg i Komunikacji w Tarnowie
Administracja serwerem Inetive.pl