Dziś jest niedziela, 26.05.2019. W dniu dzisiejszym obowiązuje rozkład na dni świąteczne.
Rozkład jazdy

Aktualności

Objazdy na liniach nr 1, 11, 14, 30, 31, 208, 225 i 227 od dnia 18.09.2016 spowodowane remontem ulicy Krakowskiej.

2016-09-16

Zarząd Dróg i Komunikacji w Tarnowie informuje, że od niedzieli 18.09.2016 r. rozpoczną się prace remontowe na północnej części ulicy Krakowskiej na odcinku od ulicy Kochanowskiego do ulicy Narutowicza, w okresie prac drogowych niemożliwy będzie przejazd na skrzyżowaniu ulic Pułaskiego i Krakowskiej. Ruch drogowy będzie poprowadzony wyremontowaną wcześniej południową stroną ulicy. W związku z remontem nawierzchni północnego odcinka ulicy Krakowskiej,  od dnia 18.09.2016 do zakończenia remontu zostaną wprowadzone zmiany w kursowaniu linii nr 1, 11, 14, 30, 31, 208, 225 i 227.

 

Linia nr 1:

w kursach wykonywanych w kierunku Al. Jana Pawła II na odcinku od ulicy Mościckiego do ulicy Narutowicza autobusy obsługujące tą linię mają wytyczoną trasę objazdu ulicami Mościckiego, Krasińskiego i Krakowską z zatrzymywaniem się na przystanku Krakowska – Plac Kościuszki i następnie na rondzie wjazd w ul. Narutowicza. Na trasie objazdu pomijany jest przystanek Krakowska - Planty.

Zobacz schemat trasy objazdu linii 1.

 

Linia nr 11

w kursach wykonywanych w kierunku Os. Nauczycielskiego na odcinku od ulicy Szujskiego do ulicy Narutowicza autobusy obsługujące tą linię mają wytyczoną trasę objazdu ulicami Szkotnik, Mościckiego, Krasińskiego i Krakowską z zatrzymywaniem się na przystanku Krakowska – Plac Kościuszki i następnie na rondzie wjazd w ul. Narutowicza. Na trasie objazdu pomijane są przystanki Mościckiego – Szkotnik oraz Krakowska - Planty.

Zobacz schemat trasy objazdu linii nr 11.

 

Linie nr 14 i 30

w kursach wykonywanych w kierunku Os. Jasna II na odcinku od ulicy Mościckiego do ulicy Krakowskiej autobusy obsługujące te linie mają wytyczoną trasę objazdu ulicami Reymonta i Kochanowskiego. Na trasie objazdu pomijany jest przystanek Mościckiego – Pułaskiego.

Autobusy linii nr 14 w kursach wykonywanych w kierunku Os. Zbylitowska Góra zamiast przejazdu ulicą Pułaskiego wykonują przejazd ulicą Sikorskiego zatrzymując się na przystanku Sikorskiego Świt, przystanek Krakowska Plac Popiełuszki jest pomijany na trasie linii nr 14.

Zobacz schemat trasy objazdu linii 14 i 30.

 

Linia nr 31

w kursach wykonywanych w kierunku Góry Św. Marcina na odcinku od Al. Solidarności do ulicy Narutowicza autobusy obsługujące tą linię mają wytyczoną trasę objazdu ulicami Krasińskiego i Krakowską z zatrzymywaniem się na przystankach Al.Solidarności – Klikowska oraz Krakowska – Plac Kościuszki i następnie na rondzie wjazd w ul. Narutowicza. Na trasie objazdu pomijane są przystanki Szujskiego – Klikowska, Mościckiego – Szkotnik oraz Krakowska - Planty.

Zobacz schemat trasy objazdu linii nr 31.

 

Linie nr 208, 225 i 227

w kursach wykonywanych z ul. Pułaskiego w kierunku Tarnowca autobusy obsługujące te linie mają wytyczoną trasę objazdu ulicami Pułaskiego, Mościckiego i Sikorskiego do ul. Narutowicza. Na trasie objazdu pomijany jest przystanek Krakowska – Planty. W kursach wykonywanych w kierunku ul. Pułaskiego trasa objazdu wytyczona jest od ulicy Narutowicza ulicami Sikorskiego, Mościckiego i Pułaskiego. Na trasie objazdu obowiązuje przystanek Sikorskiego – Świt natomiast pomijany jest przystanek Krakowska – Pl. Popiełuszki.

Zobacz schemat trasy objazdu linii 208, 225 i 227.

 

Pomimo udrożnienia południowej części odcinka ulicy Krakowskiej od dnia 18.09.2016 r., ze względów technologicznych przez okres około tygodnia nie będzie jeszcze oddana do użytkowania zatoka autobusowa na przystanku Krakowska – Planty. Przez ten okres przystanek Krakowska – Planty będzie zastępczo zlokalizowany przy ulicy Krakowskiej, przed skrzyżowaniem z ulicą Dworcową, na wysokości dworca autobusowego.

 ePuap

© Zarząd Dróg i Komunikacji w Tarnowie
Administracja serwerem Inetive.pl