Dziś jest niedziela, 08.12.2019. W dniu dzisiejszym obowiązuje rozkład na dni świąteczne.
Rozkład jazdy

Aktualności

Objazdy na trasach linii 11 i 44 od dnia 7 maja 2019 r.

2019-05-05

Od dnia 7 maja 2019 r. zostanie zamknięta dla ruchu północna część skrzyżowania Spokojna - Piaskowa. Przyczyną zamknięcie są prace drogowe przy budowie północnej połowy tarczy ronda na tym skrzyżowaniu. W związku z zamknięciem dla ruchu północnej części skrzyżowania Spokojna - Piaskowa, od dnia 07.05.2019 r. nastąpią zmiany w obsłudze linii komunikacji miejskiej nr 11 i 44.

Linia nr 11

Zmiany w obsłudze tej linii będą dotyczyły wyłącznie pierwszego kursu wykonywanego o godz. 5:15 z Os. Nauczycielskiego do przystanku Kryształowa - HSG.

Dni robocze:

Pierwszy kurs z Os. Nauczycielskiego o godz. 5:15 w kierunku HSG aż do ulicy Piaskowej będzie wykonywany swoją podstawową trasą a następnie autobus z Al. Piaskowej będzie przejeżdżał ulicami Elektryczną, Klikowską, Sadową, Mroźną i Kryształową do przystanku Kryształowa - HSG. Trasa powrotna kursu o godz. 6:10 z przystanku Kryształowa HSG na Os. Nauczycielskie pozostanie bez zmian.

Soboty oraz dni świąteczne:

Pierwszy kurs z Os. Nauczycielskiego o godz. 5:15 w kierunku HSG aż do ulicy Klikowskiej będzie wykonywany swoją podstawową trasą a następnie z pominięciem przejazdu ulicą Romanowicza i Piaskową autobus z ul. Klikowskiej będzie przejeżdżał ulicą Elektryczną do przystanku Piaskowa - Elektryczna.  Od przystanku Piaskowa - Elektryczna kurs powrotny w kierunku Os. Nauczycielskiego będzie wykonywany bez zmian, w soboty i dni świąteczne przez okres zamknięcia skrzyżowania Spokojna - Piaskowa nie będzie wykonywany odjazd z przystanku Kryształowa - HSG o godz. 6:13.

 

Linia nr 44

Wszystkie kursy linii nr 44 od przystanku Szpital Św. Łukasza  będą wykonywane od ulicy Klikowskiej z wjazdem na przystanek Elektryczna - TAMEL a następnie trasą objazdową ulicami Klikowską i Sadową. Aby zapewnić dojazd pasażerom w sąsiedztwie ulic Piaskowej i Kryształowej, trasa wszystkich kursów będzie przebiegać obok FRITAR-u do przystanku Kryształowa - HSG.

Trasa powrotna wszystkich kursów linii 44 będzie wykonywana z przystanku Kryształowa HSG (odjazdy o godz. 6:15, 7:05, 8:05, 15:04 16:04) ulicami Piaskową, Sadową obok FRITAR-u, Klikowską (z wjazdem na przystanek Elektryczna - TAMEL) i dalej od ulicy Klikowskiej w kierunku Szpitala Św. Łukasza podstawową trasą linii nr 44.

Schemat objazdu na trasie linii nr 44.

 

 

 ePuap

© Zarząd Dróg i Komunikacji w Tarnowie
Administracja serwerem Inetive.pl