Dziś jest wtorek, 25.09.2018. W dniu dzisiejszym obowiązuje rozkład na dni robocze.

Aktualności

Zmiana rozkładów jazdy linii nr 1, 12 i 31 od dnia 7 października 2017 r.

2017-09-28

Zarząd Dróg i Komunikacji w Tarnowie informuje, że od dnia 7 października 2017 r. ulegają zmianie rozkłady jazdy linii nr 1, 12 i 31. Zmiany w rozkładach zostały dokonane w wyniku zgłoszonych wniosków przez użytkowników komunikacji miejskiej w Tarnowie.

 

Linia nr 1

Na wniosek pracowników Szpitala Św. Łukasza w Tarnowie w rozkładzie jazdy linii nr 1 został opóźniony o 10 minut odjazd autobusu tej linii z Al. Jana Pawła II z godz. 21:50 na godz. 22:00. W wyniku wprowadzonej zmiany odjazd autobusu linii nr 1 z przystanku Lwowska, Szpital Św. Łukasza w kierunku Mościc będzie przewidziany w rozkładzie jazdy o godz. 22:07.

 

Linia nr 12

Zmiana rozkładu dotyczy tylko rozkładu jazdy tej linii na dni świąteczne. Na wniosek pasażerów uległy zmianie odjazdy niektórych kursów na dni świąteczne. Zmiana miała na celu dostosowanie kursowania autobusu do czasu rozpoczęcia i zakończenia niektórych Mszy Św. w kościele p.w. Świętej Rodziny.

 

Linia nr 31

Zmiana rozkładu dotyczy tylko rozkładu jazdy tej linii na dni robocze. Na wniosek pasażerów uległy przesunięciu odjazdy niektórych kursów w dni robocze. Zmiana miała na celu dostosowanie kursowania autobusu do rozpoczęcia i zakończenia lekcji w szkołach, które uległy zmianie w wyniku wprowadzenia zmienionego planu lekcji w nowym roku szkolnym.

 

 ePuap


© Zarząd Dróg i Komunikacji w Tarnowie
Administracja serwerem Inetive.pl