Dziś jest niedziela, 26.05.2019. W dniu dzisiejszym obowiązuje rozkład na dni świąteczne.
Rozkład jazdy

Aktualności

Zmiana tras i rozkładów jazdy linii nr 5 i 6 od dnia 1 września 2018 r.

2018-08-10

Zarząd Dróg i Komunikacji w Tarnowie informuje, że od dnia 1 września 2018 roku ulegają zmianie rozkłady jazdy linii nr 5 i 6. Nowe przebiegi tras tych linii przewidują przejazd autobusów ulicą Wiśniową. Trasy obydwu linii zostały ustalone jako trasy typu pętla, bez wydzielania przystanku końcowego. Przystankiem początkowym i zarazem końcowym dla linii nr 5 i 6 będzie przystanek Szkotnik – Plac, dodatkowo dla linii nr 6 w wybranych kursach przystankiem początkowym i końcowym będzie przystanek Do Huty – Parking P&R.  Przy ulicy Wiśniowej autobusy będą zatrzymywały się na 4 dodatkowych nowych przystankach, nowe warianty tras linii zostają wprowadzone po wcześniejszych konsultacjach z Rada Osiedla nr 11 „Krzyż” i uzyskaniu jej pozytywnej opinii odnośnie wdrażanych zmian rozkładów jazdy linii nr 5 i 6. 

 

Przebieg trasy oraz nowy rozkład jazdy linii nr 5 obowiązujący od dnia 1 września 2018 roku.

Szkotnik, Al. Solidarności, Mickiewicza, Al. Matki Bożej Fatimskiej, Słoneczna, Starodąbrowska, Nowodąbrowska, Wiśniowa, Krzyska, Al. Matki Bożej Fatimskiej, Mickiewicza, Al. Solidarności, Krasińskiego, Mościckiego, Szkotnik.

Zobacz schemat przebiegu trasy linii nr 5 obowiązujący od dnia 1 września 2018 r.

Kursy linii nr 5 wykonywane z Tarnowa do Lisiej Góry nie będą posiadały zmienionej trasy przejazdu natomiast kursy powrotne z Lisiej Góry do Tarnowa będą wykonywane tą samą trasą co pozostałe kursy w kierunku ul. Szkotnik tj. ulicami Wiśniową i Krzyską.

 

Z nowym rozkładem jazdy linii nr 5 obowiązującym od dnia 1 września 2018 r. można zapoznać się na naszej stronie internetowej wybierając rozkład jazdy linii nr 5 i klikając w link „zobacz zmiany”.

 

Przebieg trasy oraz nowy rozkład jazdy linii nr 6 obowiązujący od dnia 1 września 2018 roku.

Szkotnik, Al. Solidarności, Mickiewicza, Al. Matki Bożej Fatimskiej, Krzyska, Wiśniowa, Nowodąbrowska, Starodąbrowska, Słoneczna, Słoneczna, Al. Matki Bożej Fatimskiej, Mickiewicza, Al. Solidarności, Krasińskiego, Mościckiego, Szkotnik. Wariantowo wybrane kursy linii nr 6 posiadają wydłużona trasę ulicami Krakowską i Do Huty do przystanku Do Huty – Parking P&R.

Od dnia 1 września 2018 r. autobusy linii nr 6 nie będą dojeżdżać do przystanku Pawęzów – Wiadukt A4 .

Zobacz schemat przebiegu trasy linii nr 6 obowiązujący od dnia 1 września 2018 r.

 

Z nowym rozkładem jazdy linii nr 6 obowiązującym od dnia 1 września 2018 r. można zapoznać się na naszej stronie internetowej wybierając rozkład jazdy linii nr 6 i klikając w link „zobacz zmiany”.

Uwaga dotycząca ważności biletów okresowych.

Bilety okresowe wykupione na linię nr 5 zachowują ważność na trasie linii nr 6 na jej podstawowym wariancie do ulicy Szkotnik. Analogicznie bilety okresowe zakupione na linię nr 6 zachowują ważność na trasie linii nr 5 na jej podstawowym wariancie w obrębie miasta Tarnowa.

 ePuap

© Zarząd Dróg i Komunikacji w Tarnowie
Administracja serwerem Inetive.pl