Dziś jest środa, 23.10.2019. W dniu dzisiejszym obowiązuje rozkład na dni robocze.
Rozkład jazdy

Aktualności

Zmiana tras linii nr 5, 6 i 206 od dnia 13 listopada 2018 r. od godz. 7:00.

2018-11-09

Zarząd Dróg i Komunikacji w Tarnowie informuje pasażerów linii nr 5, 6 i 206, że od wtorku 13 listopada 2018 r. od godz. 7:00 zostanie otwarty południowy wlot ulicy Krzyskiej do Spokojnej a jednocześnie zostanie zamknięty północny wlot z ulicy Spokojnej w ulicę Krzyską. Powyższe działania spowodują, że na trasach linii nr 5, 6 i 206 zostaną wprowadzone zmiany w trasach kursów.

 

Linia nr 5

W kierunku Wiśniowej obowiązuje podstawowa trasa linii tj. od  ul. Szkotnik ulicami Al.Solidarności, Mickiewicza, Al. Matki Bożej Fatimskiej, Słoneczną i Nowodąbrowską. Od ulicy Wiśniowej trasa przejazdu przebiegać ma ulicami: Krzyską, Jaracza, Nowodąbrowską, Spokojną, Krzyską, Al. Matki Bożej Fatimskiej i dalej podstawową trasą do ul. Szkotnik. Pomijany odcinek trasy to ulica Krzyska od ulicy Jaracza do ul. Spokojnej.

Linia nr 6

W kierunku Wiśniowej trasa linii przebiega od ul. Szkotnik ulicami Al.Solidarności, Mickiewicza, Al. Matki Bożej Fatimskiej, Krzyską, Spokojną, Nowodąbrowską, Jaracza i dalej ulicą Krzyską do ul. Wiśniowej. Trasa powrotna z ulicy Wiśniowej ulicami Nowodąbrowską, Starodąbrowską, Słoneczną, Al. Matki Bożej Fatimskiej i dalej podstawową trasą linii nr 6.

Kurs na linii nr 6 przewidziany w rozkładzie jazdy jako kurs z wjazdem na ul. Jaracza, Krzyską i Spokojną (obok szkoły w Krzyżu) ma być wykonywany ulicą Nowodąbrowską, Spokojną, Krzyską, Al.Matki Bożej Fatimskiej i dalej podstawową trasą linii nr 6.

 

Pomijany odcinek trasy to ulica Krzyska od ulicy Spokojnej do ul. Jaracza.

 

 

Linia nr 206

W kierunku Pawęzowa i Śmigna trasa linii przebiega od ul. Szkotnik ulicami Al.Solidarności, Mickiewicza, Al. Matki Bożej Fatimskiej, Krzyską, Spokojną, Nowodąbrowską, Jaracza i dalej ulicą Krzyską w kierunku Pawęzowa.

Trasa powrotna  od Pawęzowa przebiegać ma ulicami: Krzyską, Jaracza, Nowodąbrowską, Spokojną, Krzyską, Al.Matki Bożej Fatimskiej i dalej podstawową trasą do ul. Szkotnik.

Pomijany odcinek trasy to ulica Krzyska od ulicy Spokojnej do ul. Jaracza.

 

 ePuap

© Zarząd Dróg i Komunikacji w Tarnowie
Administracja serwerem Inetive.pl