Dziś jest poniedziałek, 06.07.2020. W dniu dzisiejszym obowiązuje rozkład na dni robocze.
Rozkład jazdy

Aktualności

Zmiany w kursowaniu linii 210 w związku z podtopieniem drogi gminnej w Woli Rzędzińskiej

2019-05-22

Zarząd Dróg i Komunikacji w Tarnowie informuje pasażerów linii 210, że w związku z podtopieniem drogi gminnej w miejscowości Wola Rzędzińska w sąsiedztwie Fermy, od dnia dzisiejszego tj. 22 maja 2019 r. do odwołania nastąpią zmiany w kursowaniu linii nr 210.

Kursy wymienione w rozkładzie jazdy linii 210 z oznaczeniem "G – kurs do Wałek Górówki" zostają skrócone do przystanku Wola Rzędzińska – Ferma 03.

 

Kursy wymienione w rozkładzie jazdy linii 210 z oznaczeniem "J – kurs do Wałek Jodłówki przez Wałki Górówkę" będą wykonywane do Wałek Jodłówki Dół drogą powiatową z pominięciem wjazdu na Wałki Górówkę. W tych kursach będą pomijane przystanki: Wola Rzędzińska - Szkoła 01, Wola Rzędzińska - Ferma 03, Jodłówka Wałki - Górówka Zachodnia 05, oraz Jodłówka Wałki -Zapole 07.

Kursy przewidziane w rozkładzie jazdy z oznaczeniem "x – kurs do Górówki przez Jodłówkę" będą wykonywane bez zmian, natomiast po ich wykonaniu powrót do Tarnowa z Wałek Górówki nie będzie wykonywany drogą gminną tylko autobusy będą powracały to Tarnowa do drogi powiatowej i później podstawową trasą linii 210 do przystanku Szkotnik, dotyczy to kursów z Jodłówka Wałki - Górówka Zachodnia 05 wykonywanych w dni robocze z tego przystanku o godz. 15:30, 16:10 i 18:00 oraz w soboty i dni świąteczne o godz. 17:25.

 

Powyższe zmiany będą obowiązywały do czasu uzyskania przejezdności drogi gminnej w Woli Rzędzińskiej.

 

 ePuap

© Zarząd Dróg i Komunikacji w Tarnowie
Administracja serwerem Inetive.pl