Dziś jest środa, 23.10.2019. W dniu dzisiejszym obowiązuje rozkład na dni robocze.
Rozkład jazdy

Aktualności

Zarząd Dróg i Komunikacji w Tarnowie informuje pasażerów linii nr 30, że w związku z układaniem nowej nawierzchni na ul. Romanowicza, od piątku 30 sierpnia b.r. od godz. 7:00 do niedzieli 1 września b.r. do godz. 7:00 wyłączony zostanie z ruchu odcinek ulicy Romanowicza od ulicy Klikowskiej do ulicy Jastruna.Z tego powodu w w/w okresie czasu została wytyczona trasa objazdu na linii nr 30, która w obydwu kierunkach będzie prowadziła przez ulice Jastruna.

więcej »

Zarząd Dróg i Komunikacji w Tarnowie informuje, że od dnia 2 września 2019 roku ulegają zmianie rozkłady jazdy linii nr 1, 5, 9 i 11 oraz na kilku liniach komunikacyjnych zostaje przywrócona obsługa kursów, których obsługa uprzednio została zawieszona na okres wakacji.

 

więcej »

Od dnia 1 września 2019 r. zacznie obowiązywać Uchwała nr XIII/161/2019 Rady Miejskiej w Tarnowie z dnia 11 lipca 2019 r. w sprawie ustalenia cen za usługi przewozowe w publicznym transporcie zbiorowym w zakresie zadania o charakterze użyteczności publicznej w gminnych przewozach pasażerskich. Nowe przepisy taryfowe uwzględniają zmianę ilości rodzajów biletów jak również ich zmianę cen, zlikwidowany zostaje istniejący obecnie podział na strefy komunikacyjne a także wprowadzony zostaje tylko jeden rodzaj biletów ulgowych (zamiast obecnie obowiązujących dwóch rodzajów ulg). Nowa uchwała wprowadza także zmiany w wykazie osób uprawnionych do ulgowych i bezpłatnych przejazdów.

więcej »

Zarząd Dróg i Komunikacji w Tarnowie informuje pasażerów, że od dnia 21 sierpnia 2019 r. ulegają zmianie rozkłady jazdy linii nr 30 i 46. Zmiana rozkładów jazdy tych linii wynika z ujęcia na przebiegu ich tras nowego przystanku o nazwie Tarnów, Romanowicza 10 - Brandstaettera. Czasy odjazdów z przystanków początkowych jak też ilość kursów i częstotliwość kursowania linii nr 30 i 46 nie ulegają zmianie.

więcej »

Z powodu konieczności usunięcia awarii przez Tarnowskie Wodociągi, w czwartek 8 sierpnia 2019 r. od godz. 9:00 do czasu usunięcia awarii nieprzejezdny będzie odcinek ulicy Czarna Droga od ulicy Krakowskiej do ulicy Jarzynowej. W związku z nieprzejezdną drogą, na trasie linii nr 12 w kursach wykonywanych do Mościc i z Mościc wytyczona została trasa objazdu.

więcej »

Z powodu prac drogowych na Al. Solidarności, w dniu 5 sierpnia 2019 r. nie jest możliwy wjazd z Al. Solidarności w Nowy Świat. W związku z powyższym na trasie linii  nr 14 przewidziany jest objazd ulicami Solidarności i Krasińskiego z pominięciem przystanku Nowy Świat - Krakus. Objazd potrwa w poniedziałek 5 sierpnia 2019 r. do około godz. 20:30.

więcej »

Zarząd Dróg i Komunikacji w Tarnowie informuje, iż 5 sierpnia 2019 r. (poniedziałek) na al. Solidarności będą wykonywane prace drogowe związane z układaniem masy bitumicznej. 

W związku z powyższym od czasu rozpoczęcia prac drogowych do około godz. 20:30 przystanek "Solidarności - Grottgera" będzie nieczynny. Według informacji pozyskanych od wykonawcy robót, rozpoczęcie prac drogowych przewidywane jest od godz. 7:00.

Najbliższym obowiązującym przystankiem będzie przystanek "Solidarności - Seminarium".

więcej »

Ze wzgledów technologicznych zgłoszonych przez wykonawcę robót drogowych (konieczność utwardzenia nowo ułożonej masy przy podwyższonej temperaturze otoczenia) przystanek Solidarności 01 - Klikowska będzie czynny dopiero od soboty 3 sierpnia 2019 r.

więcej »

Zarząd Dróg i Komunikacji w Tarnowie informuje pasażerów linii 3, 5, 6, 9, 24, 33, 41, 44, 206, 210, 210, 222 i 229, że w związku z układaniem nowej nawierzchni na Al. Solidarności przystanek Solidarności 01 - Klikowska będzie nieczynny do około godz. 18:00.

więcej »
Zarząd Dróg i Komunikacji w Tarnowie informuje pasażerów, że od dnia 1 sierpnia 2019 r. autobusy obsługujące linie
nr 30, 46 a po zakończonym objeździe także linię nr 11, będą się zatrzymywały na przystanku Romanowicza 05 
- Brandstaettera w nowo wybudowanej zatoce autobusowej. W to nowe miejsce została wcześniej przeniesiona także
wiata autobusowa przypisana do tego przystanku.
więcej »
« Nowsze wpisy
Starsze wpisy »


ePuap

© Zarząd Dróg i Komunikacji w Tarnowie
Administracja serwerem Inetive.pl