Dziś jest niedziela, 26.05.2019. W dniu dzisiejszym obowiązuje rozkład na dni świąteczne.
Rozkład jazdy

Aktualności

Uwaga kierowcy, na ulicy Krakowskiej przy skrzyżowaniu z Przemysłową trwa naprawa zniszczonej nawierzchni. Przejazd w stronę centrum miasta został zwężony do jednego pasa, w przeciwnym kierunku kierowcy mają do dyspozycji dwa pasy ruchu. Prace potrwają kilka godzin.

więcej »

Zarząd Dróg i Komunikacji w Tarnowie informuje pasażerów, że od dnia 15 kwietnia 2019 r. ulegają zmianie rozkłady jazdy linii nr 41 i 239.

więcej »

Zarząd Dróg i Komunikacji w Tarnowie informuje, że nie wprowadzi teraz zmian w komunikacji miejskiej, zaproponowanych przez zespół specjalistów z Politechniki Krakowskiej, którzy przygotowali projekt opytmalizacji. Na decyzji o odstąpieniu od wdrożenia zmian zaważyły przede wszystkim liczne negatywne opinie, zgłoszone przez pasażerów.

więcej »

Jak nas poinformował administrator aplikacji moblnej zbiletem.pl, w środę 27 marca 2019 r. pomiędzy godziną 2:00 a 6:00 nastapi przerwa modernizacyjna systemu transakcyjnego PayU. Przerwa jest związana ze zmianą czasu z zimowego na letni. W czasie tej przerwy system będzie całkowicie niedostępny i transakcje nie będa procesowane. Przy próbie płatności zostanie wyświetlona plansza informująca o niedostępności systemu.

więcej »

Na zlecenie Gminy Miasta Tarnowa - Zarządu Dróg i Komunikacji w Tarnowie, zespół pracowników Politechniki Krakowskiej opracował projekt zmian sieci linii tarnowskiej komunikacji miejskiej. Do opracowanego projektu zmian wszyscy zainteresowani mogą zgłaszać swoje opinie i uwagi w ramach ogłoszonych konsultacji społecznych, które trwają od dnia 17 grudnia 2018 r. i według wstępnych założeń miały trwać do dnia 8 stycznia 2019 roku. Ze względu na duże zainteresowanie konsultowanym projektem, termin składania uwag i wniosków w ramach ogłoszonych konsultacji zostaje przedłużony do dnia 15 stycznia 2019 roku. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do zapoznania się z projektem zmian i do zgłaszania odnośnie tego projektu własnych uwag i opinii.

 

więcej »

W niedzielę 30 grudnia 2018 r. w godzinach pomiędzy 12:00 a 13:30 będzie przeprowadzony bieg uliczny pn. „V Tarnowski Bieg Sylwestrowy” organizowany przez Polskie Towarzystwo Gimnastyczne „SOKÓŁ – ŚWIAT PRACY”. Trasa biegu obejmuje swim przebiegiem między unnymi ulicę Braci Saków oraz Al. Tarnowskich. W związku z powyższym przewidywane sa utrudnienia w ruchu oraz chwilome ograniczenia tras linii komunikacyjnych kursujących ulicami Braci Saków oraz Al. Tarnowskich tj. linii nr 1 oraz linii nr 31.

więcej »

Zarząd Dróg i Komunikacji w Tarnowie informuje, że w dniach 24 i 31 grudnia 2018 r. biura jednostki przy ul. Bernardyńskiej 24 bedą czynne w godzinach od 7:30 do 15:30.

więcej »

Zarząd Dróg i Komunikacji w Tarnowie informuje, że w dniu 24 grudnia 2018 r. wszystkie linie tarnowskiej komunikacji miejskiej będą obsługiwane według rozkładów jazdy na soboty.

więcej »

Od 16 listopada rozpoczęto akcję zimowego utrzymania dróg w mieście Tarnowie.

Akcję „Zima” w sezonie 2018/2019 obsługują spółki miejskie tj. Miejskie Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej i Przedsiębiorstwo Usług Komunalnych.

W gestii MPGK jest odśnieżanie ulic, PUK zajmuje się zimowym utrzymaniem miejskich chodników.

więcej »

Zarząd Dróg i Komunikacji w Tarnowie informuje, że z powodu zleconych prac remontowych w budynku kasy, kasa biletowa ZDiK przy ul. Krakowskiej 42 będzie nieczynna we wtorek 18 grudnia przez cały dzień oraz w środę 19 grudnia 2018 do godz. 12:00.

więcej »
« Nowsze wpisy
Starsze wpisy »


ePuap

© Zarząd Dróg i Komunikacji w Tarnowie
Administracja serwerem Inetive.pl