Dziś jest poniedziałek, 06.07.2020. W dniu dzisiejszym obowiązuje rozkład na dni robocze.
Rozkład jazdy

Od dnia 15 czerwca 2020 r. wszystkie linie komunikacji miejskiej w dni robocze są obsługiwane według rozkładów jazdy NA DNI ROBOCZE za wyjątkiem kursów z oznaczeniem na przystankowych rozkładach jazdy "W-nie kursuje w okresie wakacji".

Aktualności

W związku z panującym zagrożeniem zarażenia koronawirusem i zdecydowanie zmniejszonym zapotrzebowaniem na przewozy autobusami komunikacji miejskiej w Tarnowie, od dnia 19 marca 2020 roku do odwołania komunikacja miejska w dni robocze jest obsługiwana według rozkładów jazdy na soboty. Dodatkowo w dni robocze bez zmian są obsługiwane tylko linie nr 41 i 44 a na linii nr 213 są obsługiwane tylko wybrane kursy.

W soboty i w dni świąteczne komunikacja jest obsługiwana bez zmian w odniesieniu do planowanego rozkładu jazdy.

więcej »

Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad, Oddział w Krakowie, zaprasza do wzięcia udziału w konsultacjach społecznych dotyczących wykonania dokumentacji projektowej do etapu Koncepcji Programowej dla zadania np. „Przełożenie drogi krajowej nr 73 w Tarnowie umożliwiające połączenie autostrady A-4 (węzeł „Tarnów-Północ”) z drogą krajową nr 94 (węzeł „Lwowska”)” realizowanej na jej zlecenie.

więcej »

Najbardziej uczęszczane tarnowskie ulice zostaną zdezynfekowane środkiem odkażającym, który ma działanie wirusobójcze. To kolejne przedsięwzięcie związane z przeciwdziałaniem skutkom rozprzestrzeniania się koronawirusa. Dezynfekcję przeprowadzi Zarząd Dróg i Komunikacji w Tarnowie.

 

więcej »

Zarząd Dróg i Komunikacji w Tarnowie informuje, iż od dnia 4 maja 2020 r. od godz. 11:15 autobusy komunikacji miejskiej będą obsługiwały przystanek Prusa 01 - Os. Kolejowe.

więcej »

W związku z prośbami pasażerów, Zarząd Dróg i Komunikacji w Tarnowie informuje, że od dnia 4 maja 2020 r. czynna będzie Kasa biletowa zlokalizowana przy ul. Krakowskiej 42.

więcej »

Od dnia 20.04.2020 r. od godz. 12:30 przywrócone zostało kursowanie autobusów komunikacji miejskiej na Os. Kolejowym.

więcej »

W związku z uszkodzoną studzienką kanalizacyjną w ulicy Ogrodowej i wynikającym z tego faktu brakiem możliwości bezpiecznego przejazdu autobusu, w dniu 19.04.2020 od godz. 10:30 do czasu usunięcia uszkodzenia i umożliwienia przejazdu autobusów, zawieszone zostało kursowanie komunikacji miejskiej na Os. Kolejowym.

 

więcej »

Od dnia 16.04.2020 r. przywrócone zostało kursowanie autobusów  komunikacji miejskiej na Os. Kolejowym.

więcej »

W związku z robotami drogowymi na ul. Sportowej, wobec braku możliwości przejazdu autobusu, w dniu 15.04.2020 zawieszone zostały kursy komunikacji miejskiej na ulicy Św. Katarzyny, Prusa i Sportowej do czasu przywrócenia przejezdności ulicy Sportowej lub ustalenia trasy objazdu umożliwiającego bezpieczny przejazd autobusu.

więcej »

Zarząd Dróg i Komunikacji w Tarnowie informuje pasażerów linii nr 41, że w związku z panującymi ograniczeniami w przemieszczaniu się ludności, wynikającymi z rozprzestrzeniania się koronawirusa, termin uruchomienia kursów linii nr 41 na ul. Przemysłową do przystanku Przemysłowa – Działki został przesunięty z 15 kwietnia 2020 r. na dzień 1 maja 2020 roku.

 

więcej »
« Nowsze wpisy
Starsze wpisy »


ePuap

© Zarząd Dróg i Komunikacji w Tarnowie
Administracja serwerem Inetive.pl