Dziś jest piątek, 24.01.2020. W dniu dzisiejszym obowiązuje rozkład na dni robocze.
Rozkład jazdy

Aktualności

W związku z zapytaniami kierowanymi pod adresem Zarządu Dróg i Komunikacji w Tarnowie na temat możliwych sposobów zakupów biletów okresowych obowiązujących w tarnowskiej komunikacji miejskiej informujemy, że istnieje kilka możliwości zakupu tego rodzaju biletów.

 

więcej »

Zarząd Dróg i Komunikacji w Tarnowie informuje, że od dnia 7 października 2019 r. nastąpi zmiana rozkładów jazdy linii nr 9, 11, 31, 44, 48 i 206.

więcej »

W związku z oddaniem do użytkowania nowego ronda na skrzyżowaniu ulic Elektryczna-Klikowska-Wyszyńskiego od dnia 26 września 2019 r. od godz. 08:00 zostaje zakończony objazd na trasie linii nr 3 i 11.

Autobusy ww.  linii powracają na swoją podstawową trasę.

więcej »

Od soboty 21 września 2019 r. od godz. 7:00 do niedzieli 22 września 2019 r. do godz. 17:00 zamknięty będzie dla ruchu odcinek ulicy Romanowicza od ulicy Klikowskiej do ulicy Jastruna wraz z tarczą skrzyżowania ulic Romanowicza i Jastruna. Przyczyną zamknięcia w/w odcinka jest układanie nowej nawierzchni jezdni.

W związku z w/w robotami drogowymi od soboty 21 września 2019 r. od godz. 7:00 do niedzieli 22.09.2019 do godz. 17:00 na trasach linii 11 i 30 będzie obowiązywał objazd.

 

więcej »

Ruszył kolejny Europejski Tydzień Zrównoważonego Transportu, zachęcający mieszkańców miast do wybierania ekologicznych, alternatywnych dla samochodu sposobów podróżowania i promujący zdrowy tryb życia. W Tarnowie będą mu towarzyszyć konkursy, mobilne wystawy, spacery edukacyjne i inne atrakcje.

więcej »

Od 1 września 2019 roku wszystkim uczniom szkół podstawowych działajacych na terenie miasta Tarnowa przysługują bezpłatne przejazdy liniami tarnowskiej komunikacji miejskiej.

więcej »

Zarząd Dróg i Komunikacji w Tarnowie informuje pasażerów linii nr 11, że w związku z oddaniem do użytkowania nowego ronda na skrzyżowaniu ulic Elektrycznej,Spokojnej i Al. Piaskowej od dnia 2 września 2019 r. ulega zmianie trasa objazdu linii nr 11. Od poniedziałku 2 września 2019 r. autobusy linii nr 11 wykonując kursy w kierunku Fritar-u oraz kursy z Fritar-u w kierunku Os. Nauczycielskiego będa kursowały przez ul. Romanowicza i Al. Piaskową z pominięciem przejazdu ulicą Elektryczną.

więcej »

Zarząd Dróg i Komunikacji w Tarnowie informuje pasażerów linii nr 30, że w związku z układaniem nowej nawierzchni na ul. Romanowicza, od piątku 30 sierpnia b.r. od godz. 7:00 do niedzieli 1 września b.r. do godz. 7:00 wyłączony zostanie z ruchu odcinek ulicy Romanowicza od ulicy Klikowskiej do ulicy Jastruna.Z tego powodu w w/w okresie czasu została wytyczona trasa objazdu na linii nr 30, która w obydwu kierunkach będzie prowadziła przez ulice Jastruna.

więcej »

Zarząd Dróg i Komunikacji w Tarnowie informuje, że od dnia 2 września 2019 roku ulegają zmianie rozkłady jazdy linii nr 1, 5, 9 i 11 oraz na kilku liniach komunikacyjnych zostaje przywrócona obsługa kursów, których obsługa uprzednio została zawieszona na okres wakacji.

 

więcej »

Od dnia 1 września 2019 r. zacznie obowiązywać Uchwała nr XIII/161/2019 Rady Miejskiej w Tarnowie z dnia 11 lipca 2019 r. w sprawie ustalenia cen za usługi przewozowe w publicznym transporcie zbiorowym w zakresie zadania o charakterze użyteczności publicznej w gminnych przewozach pasażerskich. Nowe przepisy taryfowe uwzględniają zmianę ilości rodzajów biletów jak również ich zmianę cen, zlikwidowany zostaje istniejący obecnie podział na strefy komunikacyjne a także wprowadzony zostaje tylko jeden rodzaj biletów ulgowych (zamiast obecnie obowiązujących dwóch rodzajów ulg). Nowa uchwała wprowadza także zmiany w wykazie osób uprawnionych do ulgowych i bezpłatnych przejazdów.

więcej »
« Nowsze wpisy
Starsze wpisy »










ePuap

© Zarząd Dróg i Komunikacji w Tarnowie
Administracja serwerem Inetive.pl