Dziś jest niedziela, 20.01.2019. W dniu dzisiejszym obowiązuje rozkład na dni świąteczne.

Aktualności

Zarząd Dróg i Komunikacji w Tarnowie informuje, że od dnia 2 października 2018 r., w związku z zakończeniem przebudowy drogi gminnej "Na Szpic", autobusy linii nr 210 będą wykonywać wskazane w rozkładzie jazdy tej linii kursy przewidziane z wjazdem na Szpic.

więcej »

Zarząd Dróg i Komunikacji w Tarnowie informuje, że w dniu 2 października 2018 r. od godz. 8:00 do około godz. 16:00, z powodu wymiany nawierzchni na ulicy Chemicznej, nie będzie możliwy przejazd ulicą Chemiczną na odcinku od ulicy Zbylitowskiej do ronda na skrzyżowaniu ulic Kwiatkowskiego – Chemiczna. W związku z prowadzonymi robotami drogowymi, wprowadzony  zostanie objazd na trasach linii 12 i 14.

 

więcej »

22 września 2018 roku, podobnie jak w latach ubiegłych, obchodzony jest Europejski Dzień Bez Samochodu. Jest to międzynarodowa kampania promująca zastąpienie samochodu komunikacją miejską, rowerową czy pieszą. W tym dniu wszyscy właściciele lub współwłaściciele samochodów osobowych mogą podróżować bezpłatnie wszystkimi  autobusami tarnowskiej komunikacji miejskiej. Taka możliwość wynika z uchwały nr XII/136/2015 Rady Miejskiej w Tarnowie z dnia 9 lipca 2015 r.

więcej »

Z uwagi na niekorzystne prognozy, zapowiadające na najbliższą sobotę intensywne opady deszczu i niską temperaturę, zaplanowany na ten dzień piknik rodzinny na Tarnowskich Błoniach oraz finał ETZT odbędzie się w bardziej sprzyjającym terminie.

więcej »

Zarząd Dróg i Komunikacji informuje, iż 18 września 2018 r. od godz. 8:00 do około godz. 12:00, ze względu na prace remontowe nawierzchni na ul. Szerokiej, i w zwiazku z tym z brakiem możliwości przejazdu autobusów ww. ulicą, autobusy tarnowskiej komunikacji miejskiej obsługujące linie 2, 9, 12 i 30 kursować będą objazdem ulicami: Narutowicza, Konarskiego, Gumniską oraz Mostową.

Pomijane przystanki na trasie: Bema - Szkoła, Bema - Targowa oraz Lwowska - Szeroka.

 

więcej »

Tarnów ponownie włączył się w Europejski Tydzień Zrównoważonego Transportu (ETZT), który rozpocznie się w najbliższą niedzielę 16 września i potrwa do soboty 22 września. W tych dniach mieszkańcy będą mogli m.in. odbyć mobilny spacer po Tarnowie, wziąć udział w konkursach z nagrodami, oznakować rower, a 22 września – w ramach Europejskiego Dnia bez Samochodu – skorzystać za darmo z komunikacji miejskiej.

więcej »

Zarząd Dróg i Komunikacji w Tarnowie informuje, że od dnia 1 września 2018 r. od godz. 15:00 nastąpi zmiana organizacji ruchu na skrzyżowaniu Spokojna – Krzyska spowodowana rozpoczęciem przebudowy południowej części tego skrzyżowania. W efekcie wprowadzonej zmienionej organizacji ruchu, autobusy linii nr 5, 6 i 206 nie będą kursowały odcinkiem ulicy Krzyskiej od Al. Matki Bożej Fatimskiej do ulicy Spokojnej. Na trasach linii nr 5, 6 i 206 od dnia 01.09.2018 od godz. 15:00 będą obowiązywały trasy objazdu ulicami Nowodąbrowską i Spokojną.

 

 

 

 

więcej »

Zarząd Dróg i Komunikacji w Tarnowie informuje pasażerów, że od dnia 1 września 2018 r. ulegają zmianie rozkłady jazdy linii nr 1, 9 i 33.

 

więcej »

Zarząd Dróg i Komunikacji w Tarnowie informuje pasażerów linii nr 1, że w związku z planowanym otwarciem ulicy Gumniskiej w miejscu wybudowanego nowego wiaduktu kolejowego, od piątku 24 sierpnia 2018 r. od około godz. 14:00 autobusy linii nr 1 powrócą na swoją podstawową trasę uwzględniającą przejazd autobusów tej linii w obydwu kierunkach ulicami Gumniską i Braci Saków.

więcej »

W związku z rozpoczęciem prac drogowych na ul. Słonecznej (odcinek od ul. Jana Pawła II do ul. Lwowskiej), od dziś tj. 23 sierpnia 2018 r. przewidywane są duże utrudnienia w komunikacji miejskiej w tym rejonie miasta.

więcej »
« Nowsze wpisy
Starsze wpisy »


ePuap


© Zarząd Dróg i Komunikacji w Tarnowie
Administracja serwerem Inetive.pl