Dziś jest środa, 23.10.2019. W dniu dzisiejszym obowiązuje rozkład na dni robocze.
Rozkład jazdy

Aktualności

Zarząd Dróg i Komunikacji w Tarnowie informuje, iż 20 lipca 2019 r. (sobota) na al. Solidarności będą wykonywane prace drogowe związane z układaniem masy bitumicznej. 

więcej »

Zarząd Dróg i Komunikacji w Tarnowie informuje, iż w nocy z 17 na 18 lipca br. zostanie wprowadzona zmiana organizacji ruchu na ul. Elektrycznej. Zamknięta będzie północna część skrzyżowania Elektryczna-Klikowska-Wyszyńskiego, natomiast przejezdny będzie południowy wlot tego skrzyżowania. Na skrzyżowaniu Spokojna-Piaskowa-Elektryczna nieprzejezdny będzie wlot południowy, natomiast część północna zostanie przywrócona do ruchu.

 

więcej »

Od wtorku 9 lipca 2019 r. zostanie udrożniony przejazd północną stroną skrzyżowania Piaskowa - Spokojna. W związku z powyższym trasa przejazdu wszystkich kursów linii nr 11 będzie wykonywana bez żadnych zmian w odniesieniu do planowanego rozkładu jazdy.

więcej »

Od dnia 1 lipca 2019 r. ulegają zmianie rozkłady jazdy linii nr 5 i 6. Zmiana rozkładów jazdy tych linii jest efektem licznych wniosków pasażerów oraz dokonanych konsultacji i uzgodnień z Radą Osiedla nr 11 "Krzyż".

więcej »

Od dnia 21 czerwca 2019 r. w związku z rozpoczynającym się okresem wakacyjnym na kilku liniach komunikacji miejskiej nie będą obsługiwane kursy wyszczególnione w rozkładach jazdy zamieszczanych na przystankach oznaczeniem „W - nie kursuje w okresie wakacji”. Dodatkowo od dnia 21.06.2019 ulegną zmianie rozkłady jazdy linii nr 3, 9 i 224.

więcej »

Zarząd Dróg i Komunikacji w Tarnowie informuje, że w sobotę 15 czerwca 2019 r. zostanie przeprowadzony ulicami Tarnowa bieg uliczny o nazwie „Bieg Azotowy”. W związku z powyższym w ww. dniu w godzinach od 9:00 do 13:30 autobusy tarnowskiej komunikacji miejskiej kursować bedą objazdem ulicami Chemiczną i Kwiatkowskiego pomijając wjazd na ul. Czerwonych Klonów.

więcej »

Zarząd Dróg i Komunikacji informuje, że w sobotę 15.06.2019 r. w zwiazku z odbywajacą się imprezę masową pod nazwą „Sokołów Cup 2019” w godz. od 11:30 do 01:00 dnia następnego utrudniony będzie ruch pojazdów w obrębie Parku Wodnego oraz parkingu przy ul. Piłsudskiego. 

więcej »

Jutro, 13 czerwca frezowana bedzie nawierzchnia remontowanego odcinka alei Solidarności. To niezbędny element prac drogowych, dlatego kierowców i pieszych, którzy mogą natknąć się na utrudnienia, prosimy o wyrozumiałość. Godziny prowadzenia prac zostały tak dobrane, aby kłopoty z przejazdem były jak najmniejsze.

więcej »

W niedzielę 9 czerwca 2019 r. w związku z odbywajacą sie imprezą sportową pn.: "Drugi Bieg Rektora Stanisława Komornickiego" organizowaną przez Państwową Wyższą Szkołę Zawodową w Tarnowie w godz. od 11:45 do 13:30 będzie nieczynny przystanek Matki Bożej Fatimskiej 02 - Curie.

więcej »

Zarząd Dróg i Komunikacji w Tarnowie informuje pasażerów linii nr 30, że w dniu 1 czerwca 2019 r. od godz. 10:45 do około godz. 16:00 trasa linii nr 30 została skrócona do przystanku Romanowicza - Park. Kursy powrotne linii nr 30 w tym okresie czasu w kierunku Os.Jasna II będa wykonywane od przystanku Romanowicza - Szkoła.

W w/w okresie czasu autobusy linii nr 30 nie będą dojeżdżały do przystanku przy Parku Wodnym.

więcej »
« Nowsze wpisy
Starsze wpisy »


ePuap

© Zarząd Dróg i Komunikacji w Tarnowie
Administracja serwerem Inetive.pl