Dziś jest poniedziałek, 06.07.2020. W dniu dzisiejszym obowiązuje rozkład na dni robocze.
Rozkład jazdy

Od dnia 15 czerwca 2020 r. wszystkie linie komunikacji miejskiej w dni robocze są obsługiwane według rozkładów jazdy NA DNI ROBOCZE za wyjątkiem kursów z oznaczeniem na przystankowych rozkładach jazdy "W-nie kursuje w okresie wakacji".

Aktualności

Zarząd Dróg i Komunikacji w Tarnowie informuje, że w związku z czasowym zamknięciem kas biletowych ZDiK nie będzie możliwości osobistego zwrotu biletów okresowych zapisanych na Tarnowskiej Karcie Miejskiej. Zwroty biletów okresowych zapisanych na karcie TKM będą realizowane tylko w tych przypadkach, gdy karta plastikowa wraz z wnioskiem do Dyrektora ZDIK zostaną przesłane za pośrednictwem poczty na adres Zarządu Dróg i Komunikacji w Tarnowie.

więcej »

W związku z pojawiającymi się pytaniami na temat obecnej możliwości przedłużania uprawnień do ulgowych przejazdów zakodowanych na Tarnowskiej Karcie Miejskiej  Zarząd Dróg i Komunikacji w Tarnowie informuje, że wobec nieczynnych kas biletowych ZDiK taka możliwość istnieje z wykorzystaniem Poczty Polskiej.

więcej »

Od 16 marca br. Zarząd Dróg i Komunikacji w Tarnowie ograniczył bezpośrednią obsługę interesantów. Wizyty w urzędzie, które nie są teraz konieczne, należy odłożyć na później. Gdy wizyta jest konieczna należy umawiać się z wyprzedzeniem telefonicznie z konkretnym działem w celu ustalenia jej terminu. 

Można również kontaktować się drogą elektroniczną zdik@zdik.tarnow.pl.

Na stronie www.zdik.tarnow.pl znajdują się gotowe do pobrania wnioski.

więcej »

W związku z panującym zagrożeniem zarażenia koronawirusem i zdecydowanie zmniejszonym zapotrzebowaniem na przewozy autobusami komunikacji miejskiej w Tarnowie, od dnia 19 marca 2020 roku do odwołania komunikacja miejska w dni robocze jest obsługiwana według rozkładów jazdy na soboty. Dodatkowo w dni robocze bez zmian są obsługiwane tylko linie nr 41 i 44 a na linii nr 213 są obsługiwane tylko wybrane kursy.

W soboty i w dni świąteczne komunikacja jest obsługiwana bez zmian w odniesieniu do planowanego rozkładu jazdy.

więcej »

Od dnia 19 marca 2020 r. do odwołania ze względu na roboty drogowe związane z przebudową ul. Lwowskiej, a tym samym zamknięciem wjazdu na ul. Marusarz zmianie ulega przystanek początkowy/końcowy linii nr 31.

 

więcej »

Zarząd Dróg i Komunikacji w Tarnowie informuje, że w związku z wprowadzeniem stanu zagrożenia epidemicznego na terenie Rzeczpospolitej Polskiej (ROZPORZĄDZENIE MINISTRA ZDROWIA z dnia 13 marca 2020 r.) kasy biletowe ZDiK zostają zamknięte od dnia 18.03.2020 do odwołania. Dziennik podawczy będzie funkcjonował w formie elektronicznej. Wszelkie korespondencje, w tym odwołania, reklamacje należy składać poprzez nadanie w polskiej placówce pocztowej albo w placówce pocztowej w innym Państwie lub elektronicznie na adres zdik@zdik.tarnow.pl

więcej »

W związku z panującym zagrożeniem zarażenia koronawirusem i zdecydowanie zmniejszonym zapotrzebowaniem na przewozy autobusami komunikacji miejskiej w Tarnowie, od dnia 19 marca 2020 roku do odwołania komunikacja miejska w dni robocze będzie obsługiwana według rozkładów jazdy na soboty. Dodatkowo w dni robocze bez zmian będą obsługiwane tylko linie nr 41 i 44 a na linii nr 213 będa obsługiwane tylko wybrane kursy.

W soboty i w dni świąteczne komunikacja będzie obsługiwana bez zmian w odniesieniu do planowanego rozkładu jazdy.

więcej »

Zarząd Dróg i Komunikacji w Tarnowie informuje, że od dnia 17 marca 2020 od godz. 10:30 przywrócona zostaje obsługa komunikacyjna Os. Kolejowego.

więcej »

W związku z rozpoczetymi robotami drogowymi na ul. Sportowej, wobec braku możliwości przejazdu autobusu, w dniu 16.03.2020 od godz. 12:00 zawieszone zostały kursy linii nr 12 i 33 na ulicy Św. Katarzyny, Prusa i Sportowej do czasu przywrócenia przejezdności ulicy Sportowej lub ustalenia trasy objazdu umożliwiającego bezpieczny przejazd autobusu.

więcej »

Od 16 marca br. Zarząd Dróg i Komunikacji w Tarnowie ogranicza bezpośrednią obsługę interesantów. Wizyty w urzędzie, które nie są teraz konieczne, należy odłożyć na później. Gdy wizyta jest konieczna należy umawiać się z wyprzedzeniem telefonicznie z konkretnym działem w celu ustalenia jej terminu. 

więcej »
« Nowsze wpisy
Starsze wpisy »


ePuap

© Zarząd Dróg i Komunikacji w Tarnowie
Administracja serwerem Inetive.pl