Dziś jest poniedziałek, 06.07.2020. W dniu dzisiejszym obowiązuje rozkład na dni robocze.
Rozkład jazdy

Od dnia 15 czerwca 2020 r. wszystkie linie komunikacji miejskiej w dni robocze są obsługiwane według rozkładów jazdy NA DNI ROBOCZE za wyjątkiem kursów z oznaczeniem na przystankowych rozkładach jazdy "W-nie kursuje w okresie wakacji".

Aktualności

Zarząd Dróg i Komunikacji w Tarnowie w ramach działań mających na celu ograniczenie rozprzestrzeniania się koronawirusa (covid-19) zwraca się z prośbą o dokonywanie zakupów biletów komunikacji miejskiej za pomocą aplikacji internetowych.

więcej »

Od dnia 12 marca 2020 r. przewoźnik obsługujący linie komunikacji miejskiej w Tarnowie wstrzymał możliwość zakupu biletów przez kierowców w autobusie. Pasażerowie korzystający z komunikacji miejskiej mają szereg innych możliwości dokonania zakupu biletów na przejazd.

więcej »

Zarząd Dróg i Komunikacji w Tarnowie informuje, że od dnia 9 marca 2020 (poniedziałek) czasowo zostaje zmieniona lokalizacja przystanku Kochanowskiego – Chyszowska. Autobusy linii nr 2, 41 i 210 od dnia 09.03.2020 będą odjeżdżać z placu po południowej stronie ulicy Kochanowskiego – teren byłego parkingu dla rowerów pracowników Zakładów Mechanicznych.

więcej »

 Czym jest koronawirus?

Nowy koronawirus SARS-Cov-2 wywołuje chorobę o nazwie COVID-19. Choroba objawia się najczęściej gorączką, kaszlem, dusznościami, bólami mięśni, zmęczeniem.

więcej »

W związku z koniecznością poprawy efektywności funkcjonowania sieci linii komunikacji miejskiej podyktowaną względami finansowymi, Zarząd Dróg i Komunikacji w Tarnowie zamierza wdrożyć szereg zmian w funkcjonowaniu tarnowskiej komunikacji miejskiej na liniach 0, 2, 6, 9, 11, 12, 14, 24, 31, 33, 206, 224. Wdrożone zmiany w konsekwencji będą skutkować zmniejszeniem kosztów obsługi sieci linii komunikacji miejskiej w Tarnowie.

 

więcej »

Na mocy uchwały nr XXII/242/2019 Rady Miejskiej w Tarnowie z dnia 19 grudnia 2019 roku, która wejdzie w życie od dnia 14 stycznia 2020 roku, w autobusach komunikacji miejskiej w Tarnowie uprawnienia do bezpłatnych przejazdów uzyskają nowe grupy osób. Uprawnienia do bezpłatnych przejazdów od dnia 14.01.2020 r. będą przysługiwały dla uczniów szkół podstawowych działających na terenie gmin, z którymi Gmina Miasta Tarnowa zawarła porozumienia w celu wspólnej realizacji publicznego transportu zbiorowego, dla dzieci i młodzieży przebywających w placówkach opiekuńczo – wychowawczych prowadzonych przez Gminę Miasta Tarnowa, dla pracowników MOPS oraz wybranych jednostek Gminy Miasta Tarnowa podczas wykonywania czynności służbowych.

więcej »

Zarząd Dróg i Komunikacji w Tarnowie informuje, że od dnia 11 stycznia 2020 roku ulegają zmianie rozkłady jazdy linii nr 1 i 9. Zmiany zostały dokonane na wniosek pracowników dojeżdżających do Mościc i na KAPRO.

więcej »

Zarząd Dróg i Komunikacji w Tarnowie informuje,  że od dnia 2 stycznia 2020 roku nastąpi zmiana czasu pracy kas biletowych ZDiK przy ul. Krakowskiej 42 oraz przy ul. Brama Pilzneńska 3 w Tarnowie.

więcej »

Zarząd Dróg i Komunikacji w Tarnowie informuje, że w okresie Świąt Bożego Narodzenia oraz Nowgo Roku autobusy komunikacji miejskiej w Tarnowie będą wykonywały kursy według rozkładu jazdy właściwego dla danego typu dnia, za wyjątkiem Wigilii Bożego Narodzenia, kiedy to wszystkie linie komunikacji miejskiej w Tarnowie będą obsługiwane według rozkładu jazdy na soboty. Szczegóły przedstawione sa w tabeli.

więcej »

Zarząd Dróg i Komunikacji w Tarnowie informuje pasażerów, że w dniach 30 i 31 grudnia 2019 r. kasy biletowe ZDiK będą nieczynne w związku z inwentaryzacją roczną.

więcej »
« Nowsze wpisy
Starsze wpisy »


ePuap

© Zarząd Dróg i Komunikacji w Tarnowie
Administracja serwerem Inetive.pl