Dziś jest poniedziałek, 06.07.2020. W dniu dzisiejszym obowiązuje rozkład na dni robocze.
Rozkład jazdy

Sposoby doładowania kart

Rodzaje elektronicznych portmonetek na tarnowskiej karcie miejskiej

 

Na elektronicznej karcie funkcjonującej w systemie Tarnowskiej Karty Miejskiej znajdują się dwa rodzaje elektronicznych portmonetek:

 

  1. t-portmonetka (tzw. portmonetka transportowa), z której można korzystać realizując przejazdy autobusami tarnowskiej komunikacji miejskiej,

  2. e-portmonetka, z której można korzystać opłacając wszystkie dostępne w systemie usługi miejskie. E-portmonetkę można doładować gotówką w każdym parkomacie na terenie miasta Tarnowa lub w budynku Urzędu Miasta Tarnowa ul. Nowa 4.

 

Aby podróżny mógł dokonać opłaty za przejazd według taryfy odległościowej musi posiadać na t-portmonetce ilość środków wystarczającą do opłacenia przejazdu.

 

Sposoby doładowania t-portmonetki

 

Właściciel karty może doładować t-portmonetkę na kilka sposobów:

 

  1. Doładowanie ze strony internetowej

Na stronie internetowej www.ekarta.umt.tarnow.pl należy wybrać opcję „Doładuj kartę”. SDK czyli System Doładowania Kart po zalogowaniu się użytkownika numerem karty i podaniu hasła umożliwi dokonanie doładowania t-portmonetki na karcie.

 

WAŻNE: Aby środki zasiliły t-portmonetke należy doładowanie dokonane przez Internet przenieść na kartę, można to uczynić w każdym kasowniku wybierając opcje „Przeniesienie doładowania internetowego”

 

  1. Doładowanie poprzez przeniesienie z e-portmonetki na t-portmonetkę

Posiadając środki na e-portmonetce można dokonać przeniesienia części lub całości zawartości e-portmonetki na t-portmonetkę. Przeniesienia można dokonać w każdym kasowniku w autobusach tarnowskiej komunikacji miejskiej wybierają opcję na kasowniku „Przeniesienie z e-portmonetki na t-portmonetkę”. Przeniesienia można dokonać również w Punkcie Obsługi Klienta.

 

  1. Doładowanie t-portmonetki w Punkcie Obsługi Klienta

 

 Doładowanie t-portmonetki może zostać zrealizowane w Punktach Obsługi Klienta

 

Prezentacja sposobów doładowania t-portmonetki.


Podstawowe informacje
o systemie
Jak otrzymać tarnowską kartę miejską? Sposoby doładowania kart Opis funkcjonalności kasownika dwufunkcyjnego Obsługa elektronicznych kart bezstykowych Punkty Obsługi Klienta Prezentacje
© Zarząd Dróg i Komunikacji w Tarnowie
Administracja serwerem Inetive.pl